PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP


manicure


Manicure hybrydowy Semilac:

Manicure hybrydowy różni się od zwykłych lakierów do malowania paznokci. Stanowi połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość.Manicure ten utrzymuje się na paznokciach do dwóch tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor.

Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure. Hybrydowe paznokcie to doskonałe rozwiązanie na urlopy i wyjazdy służbowe. Ponadto, manicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokciowej, jak np.: tipsy. Jest odporny na działanie zmywacza do paznokci, a jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.


Manicure japoński P.Shine:

Jest to metoda wzmocnienia i odżywienia naturalnych paznokci oraz nadania im połysku różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask oraz zasila je w naturalne składniki: witaminy A,E,H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego.

Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokcia, zapobiega łuszczeniu się i ich rozdwajaniu. Paznokcie z kruchych stają się sprężyste i giętkie.

Jedwabisty połysk utrzymuje się do 2 tygodni.


Zabieg parafinowy na dłonie i stopy:

Zabiegi parafinowe doskonale nawilżają, zmiękczają i odżywiają skórę dłoni i stóp. Przywracają skórze aksamitną gładkość i są świetnym uzupełnieniem innych zabiegów pielęgnacyjnych.

Wskazania do zabiegu parafinowego: ­

  • przebarwienia pigmentacyjne, ­
  • utrata elastyczności,
  • zły stan paznokci, ­
  • szorstkie i przesuszone dłonie i stopy, ­
  • zapracowane i zmęczone dłonie i stopy,
  • ­nieestetyczny wygląd dłoni i stóp.

Przeciwwskazania: ­egzema, ­grzybica, ­choroby skóry i paznokci, ­alergia na parafine i pochodne parafiny.