La Beauté Studio

logo


Nazywam się Magdalena Wielgos. Jestem dyplomowaną kosmetyczką i kosmetologiem. Chciałabym zaprosić Państwa do wymarzonego, magicznego miejsca jakim jest moje studio, w które włożyłam całe swoje serce.

La Beauté Studio powstaje z myślą o Klientach, którzy chcą poczuć się wyjątkowo, zadbać o swój wygląd, zrelaksować się w miłej i intymnej atmosferze przy dźwiękach łagodnej muzyki oraz pięknych, rozbudzających zmysły, aromatycznych zapachach. W ofercie salonu znajdą Państwo pełen zakres zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, wykonywanych przy użyciu najnowszej generacji kosmetyków oraz profesjonalnego sprzętu.

W trosce o jak najlepsze efekty, każdy zabieg poprzedzony będzie profesjonalną komputerową analizą skóry, która pozwoli dobrać odpowiedni zabieg do indywidualnych potrzeb skóry oraz zalecić odpowiednią pielęgnację domową.

Oprócz zabiegów na twarz i ciało w ofercie znajdą się również pielęgnacyjne zabiegi na dłonie i stopy, stylizacja paznokci, depilacja ciała, przekłuwanie uszu, przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz masaże relaksacyjne.

Serdecznie zapraszam,
Magdalena Wielgos